Burada yayımladığımız psikoterapistler Dr. Mustafa Merter'in Nefs Psikolojisi Öğrenim Analizi'nden geçmiş ve bu yaklaşımla danışan görmeye ve psikoterapi yapmaya hak kazanmış kişilerdir. Psikoterapi talep eden kişiler kendileriyle iletişime geçebilirler.

Meral Bakır

Almanya'da aldığı Pedagoji ve Psikoloji lisans derecesinin ardından uzmanlığını Çocuk ve Ergen Psikoterapisi'nde tamamladı. 2019 yılında Nefs Psikolojisi öğrenim analizi sürecini başarıyla bitirdi ve Nefs Psikolojisi psikoterapisti olmaya hak kazandı. Şuan bir yandan kendi kliniğinde çocuk ve ergen psikoterapisti olarak mesleğini icra ederken bir yandan da yetişkin danışanlara hizmet vermek üzere Nefs Psikolojisi psikoterapistliğini sürdürüyor.
Uzm. Psikolog
Psikoterapist
Adres
Praxis Bakir: Prinzregentenstr 1, 86150, Augsburg, Almanya

bakir.kjp-praxis@hotmail.de

Randevu
+49 821 80735119

Danışan kabul ediyor ve Öğrenim Analizi taleplerini değerlendiriyor.

Şule Alpay

Üsküdar Üniversitesi Psikoloji lisansının ardından aynı üniversitede Klinik Psikoloji tezli yüksek lisansına başladı; halihazırda tezini sürdürmekle meşgul. 2019 yılında Nefs Psikolojisi öğrenim analizi sürecini tamamladı ve Nefs Psikolojisi psikoterapisti olmaya hak kazandı. Şu sıralar, akademik çalışmalarının yanı sıra bir yandan da kendi muayenehanesinde danışan görmeyi sürdürüyor.
Uzm. Klinik Psikolog
Psikoterapist
Adres
Erenköy, İstanbul

fsalpay@gmail.com

Randevu
0542 618 21 55

Danışan kabul ediyor ve Öğrenim Analizi taleplerini değerlendiriyor.