Burada yayımladığımız psikoterapistler Dr. Mustafa Merter'in Nefs Psikolojisi Öğrenim Analizi'nden geçmiş ya da geçmekte olan kişilerdir. Psikoterapi talep eden kişiler kendileriyle iletişime geçebilirler.

Sevinç Gökşen

Psikoloji ve Sosyoloji lisansını tamamladıktan sonra yurt içi ve yurt dışında önemli kuramcı ve klinisyenlerden eğitimler aldı. Aynı zamanda Nefs psikolojisi öğrenim analizine başladı ve başarı ile tamamladı. Ardından Klinik Psikoloji yüksek lisansını tamamlayarak uzmanlığını aldı ve aile danışmanlığı eğitimini tamamladı. Nefs Psikolojisi alanında eğitim ve analizör yetiştirmek üzere çalışmalarına devam etmektedir. 2016 yılında Hollanda'da Nefs psikolojisi eğitimleri vermeye başladı ve bu sahada uzman yetiştiren bir eğitim merkezinin kurulmasına öncülük etti. Bu merkezde Nefs Psikolojisi alanında onlarca öğrenci yetiştirdi. Hollanda’da Nefs Psikolojisi eğitimlerini, süpervizyon çalışmalarını sürdürmekte ayrıca İstanbul'da eğitim ve danışmanlık vermektedir.
Uzm. Klinik Psikolog
Psikoterapist
Adres
İstanbul
Randevu

Danışan kabul ediyor ve Öğrenim Analizi taleplerini değerlendiriyor.

goksensevinc2006@hotmail.com

Nursena Balatekin

2018 yılında Üsküdar Üniversitesi’nde birincilikle tamamladığı İngilizce Psikoloji lisansının ardından eğitimine Bahçeşehir Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji alanında devam etmektedir. Bu süreçte, pek çoğu akademik dergilerde yayımlanan İngilizce ve Türkçe makaleler yazmış, ulusal ve uluslararası kongre ve projelere aktif katılım sağlamıştır. 2017 yılında başladığı 4 yıllık Nefs Psikolojisi öğrenim analizi sürecini 2021 yılında başarıyla tamamlayarak Nefs Psikolojisi psikoterapisti olmaya hak kazanmıştır. Halihazırda akademik çalışmalarını devam ettiren Nursena Balatekin aynı zamanda yüz yüze ve çevrimiçi psikoterapi hizmeti vermektedir. Detaylı bilgi için: nursenabalatekin.com
Psikolog
Adres
Erenköy, İstanbul

nursena.balatekin@gmail.com

Randevu

Danışan kabul ediyor ve Öğrenim Analizi taleplerini değerlendiriyor.

Ş. Kübra Baysal

Psikoloji (İngilizce) lisansını Yeditepe Üniversitesi'nden almıştır. Lisansın ilk yılında psikiyatrist Dr. Mustafa Merter ile tanışmış ve akabinde kendisiyle Öğrenim Analizi sürecine başlamıştır. Dokuz Eylül Üniversitesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı Ana Bilim Dalı'nda yataklı serviste ve poliklinik biriminde; ayrıca ÇAPA Tıp Fakültesi Nöropsikoloji Kliniği'nde staj yapmıştır. 2019 yılında Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans programına girmiş ve 2021 yılında mezun olmuştur. Halihazırda bir yandan psikoterapist olarak mesleğini icra ederken bir yandan da Mustafa Merter'in kişisel asistanlığını sürdürmektedir.
Uzm. Klinik Psikolog
Psikoterapist
Adres
İzmir (Yüzyüze ve Online Psikoterapi)

kubrabysal@gmail.com

Randevu

Danışan kabul ediyor.

Şule Alpay

Üsküdar Üniversitesi'nde Psikoloji lisansını ve hemen ardından aynı üniversitede Klinik Psikoloji tezli yüksek lisansını tamamladı. Tez çalışması için yüksek bir gayretle tüm Türkiye'yi gezdi. 2019 yılında Nefs Psikolojisi öğrenim analizi sürecini başarıyla bitirdi ve Nefs Psikolojisi psikoterapisti olmaya hak kazandı. Halihazırda kendi muayenehanesinde ve online olarak danışan görmekte. Detaylı bilgi için: sulealpay.com
Uzm. Klinik Psikolog
Psikoterapist

Danışan kabul ediyor ve Öğrenim Analizi taleplerini değerlendiriyor.

Adres
Erenköy, İstanbul

fsalpay@gmail.com

Randevu
0542 618 21 55

Meral Bakır

Almanya'da aldığı Pedagoji ve Psikoloji lisans derecesinin ardından uzmanlığını Çocuk ve Ergen Psikoterapisi'nde tamamladı. 2019 yılında Nefs Psikolojisi öğrenim analizi sürecini başarıyla bitirdi ve Nefs Psikolojisi psikoterapisti olmaya hak kazandı. Şuan bir yandan kendi kliniğinde çocuk ve ergen psikoterapisti olarak mesleğini icra ederken bir yandan da yetişkin danışanlara hizmet vermek üzere Nefs Psikolojisi psikoterapistliğini sürdürüyor.
Uzm. Psikolog
Psikoterapist
Adres
Praxis Bakir: Prinzregentenstr 1, 86150, Augsburg, Almanya

bakir.kjp-praxis@hotmail.de

Randevu
+49 821 80735119

Danışan kabul ediyor ve Öğrenim Analizi taleplerini değerlendiriyor.