Burada yayımladığımız psikoterapistler Dr. Mustafa Merter'in Nefs Psikolojisi Öğrenim Analizi'nden geçmiş ya da geçmekte olan kişilerdir. Psikoterapi talep eden kişiler kendileriyle iletişime geçebilirler.

Sevinç Gökşen

Psikoloji ve Sosyoloji lisansını tamamladıktan sonra yurt içi ve yurt dışında önemli kuramcı ve klinisyenlerden eğitimler aldı. Aynı zamanda Nefs psikolojisi öğrenim analizine başladı ve başarı ile tamamladı. Ardından Klinik Psikoloji yüksek lisansını tamamlayarak uzmanlığını aldı ve aile danışmanlığı eğitimini tamamladı. Nefs Psikolojisi alanında eğitim ve analizör yetiştirmek üzere çalışmalarına devam etmektedir. 2016 yılında Hollanda'da Nefs psikolojisi eğitimleri vermeye başladı ve bu sahada uzman yetiştiren bir eğitim merkezinin kurulmasına öncülük etti. Bu merkezde Nefs Psikolojisi alanında onlarca öğrenci yetiştirdi. Hollanda’da Nefs Psikolojisi eğitimlerini, süpervizyon çalışmalarını sürdürmekte ayrıca İstanbul'da eğitim ve danışmanlık vermektedir.
Uzm. Klinik Psikolog
Psikoterapist

Danışan kabul ediyor ve Öğrenim Analizi taleplerini değerlendiriyor.

Adres
Emirgan, İstanbul

ve Online

Randevu
goksensevinc2006@hotmail.com

Nursena Balatekin

2018 yılında Üsküdar Üniversitesi’nde birincilikle tamamladığı İngilizce Psikoloji lisansının ardından eğitimine Bahçeşehir Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji alanında devam etmektedir. Bu süreçte, pek çoğu akademik dergilerde yayımlanan İngilizce ve Türkçe makaleler yazmış, ulusal ve uluslararası kongre ve projelere aktif katılım sağlamıştır. 2017 yılında başladığı 4 yıllık Nefs Psikolojisi öğrenim analizi sürecini 2021 yılında başarıyla tamamlayarak Nefs Psikolojisi psikoterapisti olmaya hak kazanmıştır. Halihazırda akademik çalışmalarını devam ettiren Nursena Balatekin aynı zamanda yüz yüze ve çevrimiçi psikoterapi hizmeti vermektedir. Detaylı bilgi için: nursenabalatekin.com
Psikolog
Psikoterapist

Danışan kabul ediyor ve Öğrenim Analizi taleplerini değerlendiriyor.

Adres
Erenköy, İstanbul

nursena.balatekin@gmail.com

Randevu

Danışan kabul ediyor ve Öğrenim Analizi taleplerini değerlendiriyor.

Kübra Baysal Işıtır

Psikoloji (İngilizce) lisansını Yeditepe Üniversitesi'nden almıştır. Lisansın ilk yılında psikiyatrist Dr. Mustafa Merter ile Öğrenim Analizi sürecine başlamıştır. Dokuz Eylül Üniversitesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı Ana Bilim Dalı'nda yataklı serviste ve poliklinik biriminde; ayrıca ÇAPA Tıp Fakültesi Nöropsikoloji Kliniği'nde staj yapmıştır. 2021 yılında Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans programını tamamlamış ve uzmanlığını almıştır. Halihazırda bir yandan psikoterapist olarak mesleğini icra ederken bir yandan da Mustafa Merter'in kişisel asistanlığını sürdürmektedir. Emirgan'da yüzyüze ve online olarak danışan kabul etmektedir.
Uzm. Klinik Psikolog
Psikoterapist
Adres
Emirgan, İstanbul

ve Online

Randevu

Danışan kabul etmektedir.

kubrabysal@gmail.com

Şule Alpay

Üsküdar Üniversitesi'nde Psikoloji lisansını ve hemen ardından aynı üniversitede Klinik Psikoloji tezli yüksek lisansını tamamladı. Tez çalışması için yüksek bir gayretle tüm Türkiye'yi gezdi. 2019 yılında Nefs Psikolojisi öğrenim analizi sürecini başarıyla bitirdi ve Nefs Psikolojisi psikoterapisti olmaya hak kazandı. Halihazırda kendi muayenehanesinde ve online olarak danışan görmekte. Detaylı bilgi için: sulealpay.com
Uzm. Klinik Psikolog
Psikoterapist

Danışan kabul ediyor ve Öğrenim Analizi taleplerini değerlendiriyor.

Adres
Erenköy, İstanbul

fsalpay@gmail.com

Randevu
0542 618 21 55

Ayşenur Karahan Yabanigül

Lisans eğitimini 2010 yılında, İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamlamıştır. Yüksek lisansını, 2012 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Bilim Dalında tamamlamıştır. 2015 yılından bu yana Marmara Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalında Doktora eğitimine ‘Kendini Aşma’ konulu tez çalışması ile devam etmektedir. Mizaçların terapötik yaklaşımdaki önemini vurgulayan ve kişiye özel-psikoterapinin gerekliliğini savunan Ayşenur Yabanigül, terapilerinde insana bütüncül psikoterapi yaklaşımından hareketle; beslenme düzenlenmesi, aromaterapi, müzik terapi, sanat terapisi ve rüya terapisini de eklemleyerek insanı anlama yolculuğuna devam etmekte. Çocuk,ergen, yetişkin ve ailelere yönelik danışmanlık, pskiterapi, psiko-eğitim atölyeleri düzenlemektedir. Akademik ve bilimsel alana sunduğu çeşitli yerli-yabancı makaleleri ve kitap bölümlerine; düzenlediği eğitim, psikoterapi ve diğer hizmetlerine dair detaylı bilgiye şahsi web adresi www.psikoliq.com adresinden ulaşabilirsiniz.
Uzm. Psikolog
Psikoterapist

Danışan kabul ediyor ve Öğrenim Analizi taleplerini değerlendiriyor.

Adres
İstanbul


Randevu
yabanigul.aysenur@gmail.com

Meral Bakır

Almanya'da aldığı Pedagoji ve Psikoloji lisans derecesinin ardından uzmanlığını Çocuk ve Ergen Psikoterapisi'nde tamamladı. 2019 yılında Nefs Psikolojisi öğrenim analizi sürecini başarıyla bitirdi ve Nefs Psikolojisi psikoterapisti olmaya hak kazandı. Şuan kendi kliniğinde çocuk ve ergen psikoterapisti olarak mesleğini icra etmektedir.
Uzm. Psikolog
Psikoterapist
Adres

info@mbakir.com

Randevu

info@mbakir.com